Noteikumi

Interneta veikala www.caliente.lv lietošanas noteikumi

Šie noteikumi tiek piemēroti pirkumiem, kas veikti interneta veikalā www.caliente.lv (turpmāk tekstā – Interneta veikals). Lietošanas noteikumos laika gaitā iespējamas izmaiņas. Pirms pasūtījuma veikšanas aicinām iepazīties ar aktuālajiem noteikumiem. Izmantojot SIA"CALIENTE" interneta veikalu www.caliente.lv, Jūs apliecināt, ka Jūs piekrītat interneta veikala lietošanas noteikumiem.Vispārējie nosacījumi

 1. Iegādājoties preces Interneta veikalā starp Pircēju un pārdevēju SIA “CALIENTE”, reģistrācijas numurs 40203405951 , PVN maksātāja reģistrācijas Nr. LV40203405951 , Juridiskā adrese: Struktoru iela 14-112, Rīga, Latvija, tiek noslēgts distances līgums (turpmāk – Distances līgums). Distances līguma noteikumi ir izklāstīti tālāk.
 2. Iegādājoties preces Interneta veikalā, Jūs apliecināt, ka esat iepazinies un piekrītat Distances līguma noteikumiem.
 3. Pirkumu interneta veikalā var veikt jebkurš Pircējs - pirkuma veikšanai nav nepieciešama reģistrācija.
 4. Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam, saskaņā ar Distances līguma noteikumiem.     
 5. Visas preču cenas ir norādītas eiro (€), iekļaujot PVN. Izmaksas par preču piegādi nav iekļautas preces cenā.    
 6. Pircējs ir atbildīgs par sava pasūtījuma noformēšanas laikā ievadīto datu pareizību.
 7. Pārdevējs saglabā sev tiesības anulēt pasūtījumu, ja rēķins nav apmaksāts divu dienu laikā pēc avansa rēķina saņemšanas.
 8. Prece var atšķirties no attēlā redzamās, vai arī attēlā var būt detaļas, kas neietilpst preces komplektācijā. Preču aprakstiem ir informatīva nozīme, to parametros vai komplektācijā iespējamas ražotāju noteiktās izmaiņas vai modifikācijas.
 9. Kārtība, kādā piesakāms un izskatāms patērētāja prasījums par līguma noteikumiem neatbilstošu preci vai pakalpojumu, vai par patērētāja tiesībām un pienākumiem, lasāms Patērētāju tiesību aizsardzības likumā.
 10. Pārdevējs ir tiesīgs jebkurā laikā, bez brīdināšanas vienpusēji grozīt Distances līguma noteikumus, tos atjaunināt un papildināt. Pircējam, iepērkoties Interneta veikalā, tiek piemēroti tie Distances līguma noteikumi, kas ir spēkā Preču pasūtīšanas brīdī, tādēļ Pircējam jāiepazīstas ar Distances līguma noteikumiem katrā Pasūtījuma veikšanas reizē.
 11. Ja Pircējs, izmantojot Interneta veikalu, pārkāpjot Distances līguma noteikumus, vai mēģina kaitēt Interneta veikala darbībai, Pārdevējs ir tiesīgs bez brīdinājuma ierobežot Pircēja izmantojamos Interneta veikala piedāvājumus.

Privātuma un sīkdatņu politika

 1. Interneta veikalā www.caliente.lv tiek lietotas sīkdatnes, kas nodrošina tīmekļa vietnes un Interneta veikala plašākas izmantošanas iespējas. Sīkdatnes ir sīkas teksta datnes, kuras tīmekļa pārlūkprogramma saglabā tīmekļa lietotāja datorā, planšetdatorā vai viedtālrunī. Šādi tīmekļa vietnes var saglabāt arī tīmekļa lietotāja individuālos iestatījumus. Sīkdatnes parasti satur informāciju par tīmekļa vietnes nosaukumu, uzglabāšanas ilgumu ierīcē un unikālo numuru.
 2. Ar sīkdatnēm saistītā informācija netiek izmantota, lai personiski identificētu Pircēju.
 3. Sīkdatnes tiek izmantotas šādiem mērķiem:
 • Interneta veikala lietošanas optimizēšanai un darbības uzlabošanai,
 • Interneta veikala pielāgošanai Klientu vēlmēm,
 • Reklāmas un mārketinga nolūkos.
4. Pārdevējs uzņemas pilnu atbildību par Klienta personisko informāciju (vārds, mobilā tālruņa numurs, e-pasta adrese) Un garantē, ka tā netiks nodota trešajām personām.

5. Ievadot pasūtījuma noformēšanai  nepieciešamo informāciju, Pircējs apstiprina, ka ir iepazinies ar mājas lapas noteikumiem, un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un piegādāt preces atbilstoši Latvijas likumdošanas prasībām.

6. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi, tiks nosūtīti uz norādīto e-pastu.                7. Pircēja sniegtā informācija ir paredzēta tikai grāmatvedības vajadzībām un tiek izmantota, lai izrakstītu rēķinu un piegādātu sūtījumu Pircējam.Pasūtījuma noformēšana

 1. Lai pasūtītu preces, sadaļā "E-VEIKALS" izvēlieties preču kategoriju un attiecīgajā kategorijā izvēlieties preci, kuru vēlaties pasūtīt.      
 2. Ielieciet to pirkuma grozā, izmantojot pogu "Ielikt grozā" (pirkumu groza saturs redzams mājaslapas kreisajā pusē).
 3. Kad esat atlasījis preces, kuras vēlaties iegādāties, zem pirkuma groza spiediet pogu ‘’Pasūtīt’’.
 4. Lai pabeigtu pasūtījuma noformēšanu, aizpildiet nepieciešamos laukus, obligāti aizpildāmie lauki atzīmēti ar   zvaigznīti (*)  (vārds, uzvārds, e-pasta adrese un tālrunis), kā arī izvēlēties Jums ērtāko pasūtījuma saņemšanas veidu. Pārbaudiet ievadītos datus un nospiediet “Pasūtīt’’. Pēc pasūtījuma veikšanas e-pastā saņemsiet pasūtījuma apstiprinājumu un rēķinu.

Piegādes noteikumi


1. Noformējot pasūtījumu, Jūs varat izvēlēties vienu no šiem preču saņemšanas veidiem:

 • saņemt pasūtījumu mūsu ofisā, Rīgā,Struktoru ielā 14-112 (apmaksa skaidrā naudā vai priekšapmaksa ar bankas pārskaitījumu),
 • preču piegāde uz Jūsu norādīto Omniva, pakomātu, visā Latvijas teritorijā. (priekšapmaksa ar bankas pārskaitījumu)

2. Izmaksas par Preču piegādi Pircējam nav iekļautas preces cenā.

3. Veicot pasūtījumu, lūdzam ņemt vērā, ka dažas preces, to īpatnību dēļ nav iespējams saņemt izmantojot Omniva pakomātu.

Atteikuma tiesības

 1. Pircējam ir tiesības atteikties no pasūtītās preces  vai to samainīt 14 kalendāro dienu laikā no preces saņemšanas brīža, ja                 - iegādātā prece nav lietota;                               - iegādātās preces oriģinālais iepakojums un     komplektācija ir saglabāta un nesabojāta;       -  pircējs var uzrādīt pirkumu apliecinošu dokumentu
 2. Atteikuma gadījumā, ja Pircējs iegādātajai precei 14 dienu laikā konstatē kādu tehnisku defektu vai nepilnību, lūdzu, sazinieties ar mums (sūtot e-pasta vēstuli info@caliente.lv vai zvanot +371 28668821)
 3. Atteikuma tiesību izmantošanas gadījumā Pircējs sedz preces atgriešanas izmaksas. Pārdevējs atmaksā pircējam tikai preču vērtību (neiekļaujot sūtīšanas izmaksas).
 4. Latvijas Republikas patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā. Precēm ir jābūt nesabojātām, nezaudējušām preces izskatu, nelietotām.  
 5. Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.

Pasūtījuma apmaksa

 1. Pēc pasūtījuma veikšanas, Pircējs  e-pastā saņem pasūtījuma apstiprinājumu un rēķinu apmaksai.
 2. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta, saskaņā ar likumu "Par grāmatvedību" 7.1. pantu.      
 3. Apmaksa tiek veikta ar bankas pārskaitījuma starpniecību uz Pārdevēja norādīto bankas kontu. Veicot pasūtījuma apmaksu, norādiet pasūtījuma numuru!  
SAZINATIES AR SIA "CALIENTE"  BIROJU , 
ESAM ŠEIT LAI JUMS PALĪDZĒTU!


                                                                                                                                       SPIED ŠEIT